Commissies

De diverse commissies op het gebied van motorrijden binnen de KNMV.

Financiële Commissie
Henk te Brake (voorzitter)
Evert Oosterhuis
Jeroen de Leeuw

Commissie Ruimtelijke Ordening en Milieu
Vacature (voorzitter)
Mario Pieterse (secretaris)
Michiel Bos
Roel Brink
Tobias Meijers
Frans Schermer
Leo Oost

Commissie Recreatief Motorrijden
Paul van Meersbergen (voorzitter)
Meinte Hoekstra
Pim Loosschilder

Adviesraad Verkeer
Dries Hop
Frits Lindeman (voorzitter)
Huub Smeets
Gerard Kern
Harry Beugelink
Arjan Everink (secretaris)

Klankbordgroep Vrijwilligers
Peter van Amersfoort (offroad, enduro & trial)
Auke Engel (baansport)
Martin Flierman
(motocross/ supermoto)
Gineke Jeurink (medisch)
Tjip Klijnstra (reisbegeleiders)
Maarten van Raak (toercommissarissen)
Wil Verheijen (techniek)
Annemieke Vlieger (wegrace)
Gerrit Weppelink (tijdwaarneming)
Géra Nieuwenhuis (vrijwilligercoördinator)

Adviesraad Opleidingen
Dries Hop
Theo Noë
Frits Lindeman
Gert Staal (voorzitter)
Henri de Roo
Wouter Rijnaerts
Arjan Everink (secretaris)

KNMV-ers in de FIM
Patrice Assendelft, delegatieleider namens bestuur
Meinte Hoekstra, lid CML (Toercommissie)
Pieter Paul Vermeulen, lid Medische Commissie FIM

KNMV-ers in de FIM Europe
Patrice Assendelft, delegatieleider namens bestuur
Martin de Graaff, vice-voorzitter FIM Europe
Nico de Goeij, honorary chairman van de Motocross Commission.
Job Heezen (dragrace)

De diverse commissies op het gebied van motorsport binnen de KNMV.

Commissie van Beroep
Caroline Ploeger (voorzitter)
Wim Dormaar (vice-voorzitter)
Henry Flierhuis
Rob Koning
Gerrit Jan van Norel

Tuchtcommissie
Guus Boogaard (voorzitter)
Jan Breed (vice-voorzitter)
Simon Groen
Harm Jansen
Derk Mogezomp

Baansport Commissie
Rein Hof (voorzitter)
Nicolette Petri (secretaris)
Jacob Alkema
Patrick Roth
Jochem de Vries

Medische Commissie
Aaldrik Jansen (voorzitter)
Géra Nieuwenhuis (secretaris)
Casper Behrens
Danny Geerlins
Stephan Konijnenberg
Tjerk de Ruiter
Lia Schreurs

Motocross Commissie

Vacature (voorzitter)
Rinze Bremmer (secretaris)
René Klein Gunnewiek (motocross ONK, nationaal en jeugd)
Arjen Portijk (motocross breedtesport)
Han Ribbink (motocross en supermoto internationaal)
Ingo ten Vregelaar (zijspan motocross)
Jeroen Soer (techniek)
Stefanie van de Meeberg (adviseur)

Martijn Spliethof (adviseur)
Arno van den Brink (adviseur) (pr & sponsering)

Subcommissie Supermoto
Bert Reinders (voorzitter)
Gerwin van Rosmalen (PR-Communicatie)
Gerjo Luesink (reglementen)
Ids Bakker (organisatoren)
Guls Heeringa-Ayazalp (organisatie/rijders)
Vacant (circuits)

Commissie Offroad, Enduro, Trial
vacant (voorzitter)
vacant (lid – offroad)
vacant (lid – enduro)
vacant (lid – trial)
Mario Pieterse (secretaris)
Jan Klein Brinke (adviseur Techniek)
Marthijn Wagenaar (adviseur Tijdwaarneming)
Johan Cornelis (adviseur algemeen)

Subcommissie Trial
Vacature
Vacature
Vacature

Technische Commissie
Jaap Beneder (voorzitter)
Sikke van Bruggen
Jan Klein Brinke
Jeroen Soer
Dolf Wijkamp
Willem de Raadt
Harm Jansen (adviseur)
Joop Sijses (adviseur)

Tijdwaarneming

Stefanie van de Meeberg (voorzitter)
Freddy Krieckaart (wegrace)
Heidi Wagenaar (motocross)
Kees Wallinga (supermoto)
Marthijn Wagenaar (enduro)
Anita Nijboer (baansport)

Wegrace Commissie
Donald Huigen (voorzitter ad interim)
Camiel van Berkesteijn (secretaris)
Jan Withag
Arjan van Eekelen (adviseur)
Willem de Raadt (adviseur)
Barry Veneman (adviseur)
Freddy Krieckaart (adviseur)