KNMV ontvangt bijdrage van Nederlandse Loterij
De KNMV ontvangt 401.005 euro van Nederlandse Loterij. Directeur-bestuurder Wim Mulder mocht tijdens de Tissot Grand Prix of the Netherlands (‘de TT’), de cheque officieel in ontvangst nemen uit handen van Arthur Mackloet en Sander Vogelaar van Nederlandse Loterij.
Mulder: “We zijn enorm dankbaar voor deze bijdrage. Dankzij dit bedrag kunnen we talentontwikkeling in de motorsport verder doorvoeren om zo nog meer jeugd aan het rijden te krijgen. Sporten en bewegen is immers gezond en leuk. Dat geldt zéker ook voor onze sport, van het begin bij de jeugd tot de absolute topsport hier dit weekend op de TT. Zonder de ondersteuning van Nederlandse Loterij zouden we onze programma’s niet kunnen draaien en doorontwikkelen.”
Steun aan sport
In mei 2026 maakte Nederlandse Loterij haar afdracht over 2025 bekend, een recordbedrag van ruim 200.614.341 miljoen euro. Hiermee werd wederom een belangrijke bijdrage geleverd aan sport en goede doelen in Nederland. 53.785.106 miljoen euro is beschikbaar voor NOC*NSF en 79 aangesloten sportbonden om Nederland te laten uitgroeien tot het sportiefste land ter wereld. Dank aan Nederlandse Loterij en haar spelers voor deze geweldige bijdrage!