Hermans & Van den Bogaart tweede in WK Zijspancross Gdansk (Polen)


Martijn Spliethof - 12 juni, 2024 FOTO - WSC

De vijfde ronde voor het Wereldkampioenschap Zijspancross was op 15 en 16 juni 2024 in het Poolse Gdansk. Koen Hermans en Ben van den Bogaart eindigden als tweede, achter Lielbardis en Lielbardis uit Letland die beide manches wonnen.

Live timing
Live stream
Officiële uitslagen en totaalstanden bij FIM Sidecarcross
Volledige uitslagen op Sidecarcross.eu

Wedstrijd

Race 1:
1 101 Daniels Lielbardis & Bruno Lielbardis LAT LAT LaMSF LaMSF WSP/MEGA 32:30.625 17
2 1 Marvin Vanluchene & Glenn Janssens BEL BEL FMB FMB VMC/ZABEL 32:41.313 17
3 91 Benjamin Weiss & Patrick Schneider AUT AUT AMF AMF VMC/ZABEL 32:44.493 17
5 3 Koen Hermans & Ben van den Bogaart NED NED KNMV KNMV WSP/AMS 32:58.581 17
6 723 Jason Van Daele & Loet van der Putten BEL NED FMB KNMV VMC/ZABEL 33:05.427 17
7 11 Gert van Werven & Aivar van de Wiel NED NED KNMV KNMV WSP/TM 33:20.052 17
13 99 Thom van de Lagemaat & Robin Könst NED NED KNMV KNMV VMC/MEGA 32:43.415 16
14 19 Sven Wisselink & Niki Debruyne NED BEL KNMV FMB WSP/HUSQVARNA 32:33.396 16
15 8 Jacob Jensen & Dion Rietman DEN NED DMU KNMV HUSQVARNA/WSP 32:49.659 16
19 9 Davy Sanders & Jarno Steegmans BEL BEL FMB FMB WSP/MEGA 32:24.335 15
21 75 Tim Leferink & Sem Leferink NED NED KNMV KNMV VMC/KTM 02:12.661 1

Race 2:
1 101 Daniels Lielbardis & Bruno Lielbardis LAT LAT LaMSF LaMSF WSP/MEGA 32:17.751 17
2 3 Koen Hermans & Ben Van den Bogaart NED NED KNMV KNMV WSP/AMS 32:23.609 17
3 199 Brett Wilkinson & Joe Millard GBR GBR ACU ACU WSP/AMS 32:33.966 17
4 723 Jason Van Daele & Loet van der Putten BEL NED FMB KNMV VMC/ZABEL 32:42.551 17
6 75 Tim Leferink & Sem Leferink NED NED KNMV KNMV VMC/KTM 32:37.196 17
9 11 Gert van Werven & Aivar van de Wiel NED NED KNMV KNMV WSP/TM 33:21.136 17
13 418 Stephan Wijers & Han van Hal NED NED KNMV KNMV VMC/ZABEL 33:41.606 17
16 19 Sven Wisselink & Niki Debruyne NED BEL KNMV FMB WSP/HUSQVARNA 32:15.234 16
17 99 Thom van de Lagemaat & Robin Könst NED NED KNMV KNMV VMC/MEGA 32:15.442 16
19 8 Jacob Jensen & Dion Rietman DEN NED DMU KNMV HUSQVARNA/WSP 31:59.638 15

Kwalificaties

Qualifying Race Group A:
1 101 Daniels Lielbardis & Bruno Lielbardis LAT LAT LaMSF LaMSF WSP/MEGA 22:22.542 12
2 75 Tim Leferink & Sem Leferink NED NED KNMV KNMV VMC/KTM 22:28.135 12
3 94 Killian Prunier & Evan Prunier FRA FRA FFM FFM WSP/ZABEL 22:27.259 12
5 418 Stephan Wijers & Han van Hal NED NED KNMV KNMV VMC/ZABEL 23:02.914 12
8 19 Sven Wisselink & Niki Debruyne NED BEL KNMV FMB WSP/HUSQVARNA 23:30.294 12
9 99 Thom van de Lagemaat & Robin Könst NED NED KNMV KNMV VMC/MEGA 24:03.810 12
12 11 Gert van Werven & Aivar van de Wiel NED NED KNMV KNMV WSP/TM 13:52.746 7

Qualifying Race Group B:
1 3 Koen Hermans & Ben Van den Bogaart NED NED KNMV KNMV WSP/AMS 22:00.075 12
2 1 Marvin Vanluchene & Glenn Janssens BEL BEL FMB FMB VMC/ZABEL 22:17.744 12
3 17 Tim Prümmer & Rodolphe Lebreton GER FRA DMSB FFM VMC/HUSQVARNA 22:21.437 12
4 723 Jason Van Daele & Loet van der Putten BEL NED FMB KNMV VMC/ZABEL 22:22.449 12
10 8 Jacob Jensen & Dion Rietman DEN NED DMU KNMV HUSQVARNA/WSP 23:35.708 12