Glenn van Straalen zevende en tiende in WK Supersport Donington Park (Engeland)


Martijn Spliethof - 30 juni, 2023 FOTO - Glenn van Straalen (website)

De zesde ronde voor het Wereldkampioenschap Superbike en Supersport was de Prosecco DOC UK Round van 30 juni tot en met 2 juli 2023 op het circuit van het Engelse Donington Park.

Nederlander Michael van der Mark ontbrak in de WorldSBK klasse in Engeland, hij is nog aan het herstellen van een beenblessure.

Tijdschema en volledige uitslagen op Racesport.nl
Waar te volgen op TV

Supersport

Race 1:
Nicolò Bulega heeft de eerste race gewonnen, voor Stefano Manzi en Yari Montella. De Italiaanse WK leider reed van begin tot eind aan de leiding en legde een zeer hoog tempo aan de dag. Glenn van Straalen kwam als vijfde over de finish.

Kwalificatie:
Nicolò Bulega heeft pole position behaald, voor Yari Montella en Stefano Manzi. De Italiaan verbrak het acht jaar oude ronderecord van Kenan Sofuoglu. Glenn van Straalen kwalificeerde zich als zevende.