27 Nederlanders finishen in ISDE Portimao (Portugal)


Martijn Spliethof - 16 november, 2019 FOTO - Enduro.nl

De 94e editie van de International Six Days Enduro was in het Portugese Portimao.

32 Nederlandse deelnemers kwamen aan de start in diverse clubteams, waarvan 27 na zes zware dagen de finish wisten te halen. Lucas Dolfing was de beste Nederlander met de veertiende plaats in de scratch.

Uitslagen

World Trophy:
1 UNITED STATES 13:44:17.77
2 AUSTRALIA 13:46:03.11
3 ITALY 13:56:55.27

Junior Trophy:
1 AUSTRALIA 13:57:03.10
2 UNITED STATES 14:06:17.04
3 SPAIN 14:25:52.41

Womens Trophy:
1. UNITED STATES 10:17:02.79
2. GERMANY 10:25:54.00
3. GREAT BRITAIN 10:35:58.52

CAT1:
1 11 SANDERS Daniel WT MA AUS E3 1 Husqvarna 4:28:56.13
2 53 GARCIA Josep WT RFME ESP E1 1 KTM 4:29:49.36
3 22 ROBERT Taylor WT AMA USA E2 1 KTM 4:33:18.47

Women:
1 287 FRANKE Maria WWT DMSB DEU EW 1 KTM 5:01:02.56
2 274 RICHARDS Brandy WWT AMA USA EW 2 KTM 5:02:12.51
3 297 DANIELS Jane WWT ACU GBR EW 3 Husqvarna 5:07:18.44

Cat3:
1 424 MEO Antoine CTA FFM FRA C2 1 Honda 4:05:57.20
2 638 OLIVEIRA Dante CTA AMA USA C2 2 KTM 4:06:35.66
3 738 RUSSELL Ricky CTA AMA USA C2 3 Yamaha 4:09:01.93
14 579 DOLFING Lucas CTA KNMV NLD C2 9 TM 4:19:17.13
27 481 KLEIN HANEVELD Bas CTA KNMV NLD C2 15 Husqvarna 4:24:24.07
34 479 GRIEKSPOOR Lars CTA KNMV NLD C1 8 KTM 4:25:38.47
46 379 BULTEN Thijs CTA KNMV NLD C1 14 Husqvarna 4:28:44.66
66 580 ZANDBERGEN Jarno CTA KNMV NLD C2 34 KTM 4:33:33.97
69 380 JOCHEMS Tommie CTA KNMV NLD C2 37 KTM 4:33:44.47
81 480 ZOMER Marc CTA KNMV NLD C1 24 KTM 4:36:55.46
89 581 HOENSON Michel CTA KNMV NLD C2 48 KTM 4:38:41.09
91 381 AALDERING Wesley CTA KNMV NLD C2 50 Husqvarna 4:39:17.26
95 390 VAN DEN BROEK Alex CTA KNMV NLD C3 15 KTM 4:39:42.79
142 582 GROENEWEG Robin CTA KNMV NLD C2 67 KTM 4:56:46.84
161 485 KLINK Nina CTA KNMV NLD C2 74 KTM 5:00:01.47 1:00.00 5:01:01.47
165 587 SELLING Alex CTA KNMV NLD C2 76 Husqvarna 5:01:42.25
179 384 DOLFING Sander CTA KNMV NLD C2 85 Husqvarna 5:05:27.35
180 484 KUILMAN Arjan CTA KNMV NLD C2 86 Husqvarna 5:04:35.81 1:00.00 5:05:35.81
181 385 WILLEMSEN Daniel CTA KNMV NLD C2 87 KTM 4:53:23.76 1:00.00 11:00.00 1:00.00 5:06:23.76
184 489 DE HAAN Alexander CTA KNMV NLD C2 90 Beta 4:59:09.00 8:00.00 5:07:09.00
185 589 KENTROP Adriaan CTA KNMV NLD C2 91 Husqvarna 5:07:39.25
198 584 GONLAG Bram CTA KNMV NLD C3 46 KTM 5:12:18.96
219 389 EKELMANS Erik CTA KNMV NLD C3 56 KTM 5:10:14.15 8:00.00 5:18:14.15
222 387 VERNOOYS Sam CTA KNMV NLD C2 104 KTM 5:10:48.71 1:00.00 5:00.00 2:00.00 5:18:48.71
225 490 DIETVORST Danny CTA KNMV NLD C2 105 Husqvarna 5:12:57.01 7:00.00 5:19:57.01
242 388 VELEMA Jonathan CTA KNMV NLD C2 112 KTM 5:32:50.63
248 482 GRIEKSPOOR Frank CTA KNMV NLD C1 69 KTM 5:30:46.78 5:00.00 5:00.00 5:40:46.78
249 487 VERHOEF Joost CTA KNMV NLD C2 115 Husqvarna 5:35:17.63 5:00.00 1:00.00 5:41:17.63
280 383 VAN LIEROP Theo CTA KNMV NLD C2 130 KTM 5:44:06.61 31:00.00 8:00.00 6:23:06.61
310 588 WILLEMSE Marcel CTA KNMV NLD C2 145 KTM 5:24:41.19 1:11:37.52 1:34:00.00 31:00.00 8:41:18.71
312 clubrijders van de 372 aan de finish

Clubteams:
1 XC Gear 12:30:17.01
7 KNMV CLUB TEAM 1 13:13:40.26
17 VAMC 13:42:22.42
18 KNMV CLUB TEAM 2 13:44:13.90
41 TEAM DRENTHE 15:23:22.12
45 ROKE-AMCO TEAM 15:33:02.40
56 MOKUMS TROPHY 16:01:48.59
92 ENDURO.NL 25:22:28.32
94 WPM-WSP 26:05:22.95
106 NILS 24:32:09.99
109 GRIEKSPOOR 28:37:33.62
111 JTX RACING TEAM 28:51:49.39
Totaal 124 clubteams

Vintage:

Cat 82:
1 883 RINALDI Mario VT FMI ITA 82 1 KTM 58:01.19
11 957 DOLFING Jan-Hans VT KNMV NLD 82 11 Honda 1:06:56.67 1:00.00 1:07:56.67
18 934 BOERSMA Rendo VT KNMV NLD 82 18 KTM 1:06:11.57 11:00.00 1:17:11.57
34 936 NIJLAND Arend Jan VT KNMV NLD 82 34 KTM 41:37.38 3:00:00.00 22:00.00 4:03:37.38
36 933 VAN WAASDIJK Leo VT KNMV NLD 82 36 Montesa 33:53.16 5:06:11.92 25:00.00 2:00.00 6:07:05.08
CAT 86:
1 689 BARTHOMEUF Philippe FFM FRA 86 1 Cardel 1:00:19.61
20 935 LUTH Joep KNMV NLD 86 20 KTM 42:35.38 3:00:00.00 11:00.00 3:53:35.38