Veldman/Janssens en Bax/Stupelis winnen manches WK Zijspancross België


Martijn Spliethof - 05 april, 2019 FOTO - Geert Gelaude (Facebook)

Het WK Zijspancross seizoen is geopend op het zware zandcircuit van Lommel. Er waren mooie resultaten voor de Nederlandse teams. De eerste manche werd gewonnen door Veldman/Janssens, de tweede door Bax/Stupelis.

De Grand Prix overwinning ging naar Vanluchene/Van den Bogaart (3-2), voor Willemsen/Rostingt (2-3) en Bax/Stupelis (6-1).

Wedstrijd

Race 1:
1 5 VELDMAN Julian JANSSENS Glenn 36:52.091 15
2 111 WILLEMSEN Daniel ROSTINGT Luc 37:09.842 15
3 1 VANLUCHENE Marvin VAN DEN BOGAART Ben 37:12.330 15
6 82 BAX Etienne STUPELIS Kaspars 37:48.987 15
7 2 HERMANS Koen MUSSET Nicolas 38:07.511 15
11 14 VAN WERVEN Gert BEUNK Peter 38:43.738 15
14 17 KEUBEN Justin RIETMAN Dion 38:58.584 15
15 72 MULDERS Frank VAN DE WIEL Aivar 39:16.571 15
24 98 KOPS Ijen LAMBRECHTS Pim 38:33.722 14
27 110 WISSELINK Sven SLOOT Bart 39:01.312 14
28 99 VAN DE LAGEMAAT Thom VAN HAL Hantje 31:09.416 12

Race 2:
1 82 BAX Etienne STUPELIS Kaspars 36:37.383 14
2 1 VANLUCHENE Marvin VAN DEN BOGAART Ben 37:22.040 14
3 111 WILLEMSEN Daniel ROSTINGT Luc 37:30.287 14
5 98 KOPS Ijen LAMBRECHTS Pim 38:17.154 14
6 2 HERMANS Koen MUSSET Nicolas 38:26.922 14
12 17 KEUBEN Justin RIETMAN Dion 39:11.832 14
17 99 VAN DE LAGEMAAT Thom VAN HAL Hantje 37:59.761 13
22 72 MULDERS Frank VAN DE WIEL Aivar 34:58.415 12
25 14 VAN WERVEN Gert BEUNK Peter 16:29.193 6
26 110 WISSELINK Sven SLOOT Bart 15:43.067 5
29 5 VELDMAN Julian JANSSENS Glenn 9:14.868 2

Kwalificaties

Qualifying Race Group A:
1 82 BAX Etienne STUPELIS Kaspars 24:59.874 10
2 1 VANLUCHENE Marvin VAN DEN BOGAART Ben 25:12.304 10
3 7 VARIK Kert DAIDERS Lauris 26:04.540 10
8 98 KOPS Ijen LAMBRECHTS Pim 26:46.262 10
13 5 VELDMAN Julian JANSSENS Glenn 28:21.004 10

Qualifying Race Group B:
1 2 HERMANS Koen MUSSET Nicolas 27:03.437 10
2 111 WILLEMSEN Daniel ROSTINGT Luc 27:34.880 10
3 14 VAN WERVEN Gert BEUNK Peter 27:42.152 10
7 72 MULDERS Frank VAN DE WIEL Aivar 28:23.519 10
8 17 KEUBEN Justin RIETMAN Dion 28:41.072 10
13 99 VAN DE LAGEMAAT Thom VAN HAL Hantje 29:28.405 10
16 110 WISSELINK Sven SLOOT Bart 27:25.249 9
17 159 SMIT Sven WESSELINK Niels 28:47.794 9

Last Chance Qualifying Practice:
1 5 VELDMAN Julian JANSSENS Glenn
2 99 VAN DE LAGEMAAT Thom VAN HAL Hantje
3 49 REESNA Tanel TOURBIER Alexandre
5 110 WISSELINK Sven SLOOT Bart
12 159 SMIT Sven WESSELINK Niels