Scherpe prijs Instructeurstoer 2014

Ook in de rijschoolbranche is de crisis voelbaar. Daarom kun je als motorrijinstructeur nu voor een superscherpe prijs deelnemen aan de Instructeurstoer, van 17 tot en met 19 mei naar Altenahr in de Duitse Eifel.
Voor deze 3-daagse toer betaal je slechts 108,- (incl. 15% vroegboekkorting) op basis van een tweepersoonskamer en half pension, wanneer je voor 1 maart 2014 boekt. Na die datum betaal je 125,-. Snelle beslissers profiteren dus van een flinke korting! Voor een eenpersoonskamer betaal je 23,- toeslag.
De Instructeurstoer begint met het diner in het hotel in Altenahr op zaterdag 17 mei en eindigt met het ontbijt op maandagmorgen 19 mei ook in Altenahr. Dat geeft je dus de ruimte om zelf te bepalen of je een toeristische aanrijdroute neemt, of de zaterdag en maandag gebruikt om te lessen. Medio november wordt het mogelijk om te boeken via www.knmv.nl/toeren/reisaanbod.